Wybieramy bramę garażową do domu

08 stycznia 2019
Wybieramy bramę garażową do domu

Bramy garażowe stanowią niezbędny element wyposażenia we wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwach. Również przydomowe garaże nie byłyby takie same bez solidnych bram wjazdowych o wysokiej jakości. Rzeszów nie jest pod tym względem żadnym wyjątkiem. Specyficzne położenie Rzeszowa na mapie Polski sprawia, że preferowane są trwałe zabudowania, odporne na długie zimy.

Chronią one pojazdy i inne maszyny przed mrozem, przyczyniając się do trwałego przekształcenia podkarpackiego krajobrazu. Nie dziwi więc popularność hasła bramy garażowe Rzeszów w internecie oraz na forach internetowych. Żaden garaż nie spełni swojej roli bez tego elementu, toteż ludzie chętnie poszukują najlepszego rodzaju bramy.

Rodzaje bram garażowych

Bramy rolowane to jeden z najczęściej wybieranych typów bram. Charakteryzuje je niska cena oraz nieduża waga. Lamele, a więc listwy z których składa się konstrukcja, są bardzo wąskie, przez co bez problemu nawijają się na rolkę. Rolki mogą być ulokowane na zewnątrz lub wewnątrz. Uniwersalność tego rodzaju bram sprawia, że są one bardzo popularne. Osobnym podtypem są natomiast bramy rolowane sterowane elektrycznie. Otwieranie za pomocą pilota znacznie ułatwia codzienną eksploatacje, a ponadto oznacza niesłychaną wygodę. Tworzywo aluminiowe lub PVC stanowią najchętniej wybierane materiały.

Bramy segmentowe - solidne rozwiązanie

Bramy segmentowe to z kolei rozwiązanie solidniejsze, lecz przykrą konsekwencją jest brak miejsca w górnej części garażu - panele składają się bowiem ku sufitowi, redukując wolną przestrzeń na podwieszane przedmioty. Wspomniane niedogodności rekompensowane są za to ponadprzeciętną trwałością oraz grubością. Sprzyja ona utrzymywaniu odpowiedniej temperatury wewnątrz budynku. Bramy segmentowe ze sterowaniem elektrycznym to często polecany zestaw, głownie ze względu na praktyczność.

 

Informacje o firmie:

Rzeszów
ul. Hetmańska 67
17 854 13 88 
[email protected]

Biuro czynne:
Od poniedziałku do piątku: 09-17
Sobota: 09-13

http://www.plusprojekt.eu/ 

bramy garażowe rzeszów

Azja - kraj wielu kultur

Azja - kraj wielu kultur

12 grudnia 2017

Duża liczba ludności zamieszkująca Azję w sposób naturalny przyczyniła się do ...

Więcej
Tatry czy Alpy - gdzie na ferie z dziećmi Polacy wyjeżdżają najchętniej?

Tatry czy Alpy - gdzie na ferie z dziećmi Polacy wyjeżdżają najchętniej?

21 stycznia 2018

Z roku na rok coraz więcej Polaków na miejsce zimowego wypoczynku wybiera znane europejskie ...

Więcej
Wynajmujemy autobus

Wynajmujemy autobus

27 grudnia 2017

Jeżeli wybieramy się w podróż często korzystamy ze środków publicznej lokomocji. Dla ...

Więcej