Zadbaj o swoje zdrowie i jedz zdrową żywność

17 stycznia 2018
Zadbaj o swoje zdrowie i jedz zdrową żywność

Jesteś tym co jesz, często słyszy się tą maksymę. Zatem aby być zdrowym należy spożywać zdrowe jedzenie. Jak wynika z badań najzdrowsza jest dieta wegetariańska bądź semiwegetariańska. Zastępowanie mięsa produktami roślinnymi jest korzystne dla całego organizmu. Eksperci twierdzą, że osoby na diecie wegetariańskiej, żyją dłużej i mają mniejsze prawdopodobieństwo zapadania na nowotwory i choroby serca. Ponadto nie cierpią też na otyłość, czy nadwagę.

Zdrowa Żywność Kraków - wybór zdrowych produktów dla wegetarian i osób na dietach eliminacyjnych

Coraz więcej osób cierpi na alergie pokarmowe, które wiążą się z uciążliwymi objawami, tj. nudności, bóle brzucha, biegunka, czy też zaparcia. Ponadto częstym problemem jest tzw. zespół jelita drażliwego, a także celiakia. Wpływ na to mają konserwanty zawarte w jedzeniu. Dlatego jeśli chcesz pozbyć się problemu i uciążliwych dolegliwości, wybierz zdrową żywność, dostosowaną do twoich szczególnych potrzeb. Zdrowa żywność to najwyższej jakości produkty, bez konserwantów, sztucznych barwników i aromatów. Warzywa i owoce są uprawiane na glebach nawożonych naturalnie, bez użycia chemii-pestycydów. Zboża są bez GMO, co gwarantuje ich wysoką jakość i niebywały smak. W ofercie są również produkty zwierzęce i pochodzenia zwierzęcego, w tym jajka od kur wolno biegających i karmionych naturalną paszą bez dodatku mączki. Mleko nie posiada ropni, przez co krowy, nie są podpięte do urządzeń służący do ich dojenia, 24 godziny na dobę. Mięso pochodzi ze sprawdzonych gospodarstw. Zwierzęta karmione są naturalną paszą i nie spędzają całych dni w zamknięciu, a sposób ich uboju jest jak najbardziej humanitarny, by zwierzęta nie odczuwały stresu.

Zdrowa Żywność Kraków - oferta dla osób z jelitem drażliwym i uczulonych na gluten

Osoby cierpiące na zespół jelita drażliwego, powinny spożywać chude mięso i chude ryby. W ich diecie musi znaleźć się również białe pieczywo i gotowane jajka. Ponadto mogą spożywać biały ryż i świeże warzywa. Z kolei osoby uczulone na gluten powinny wybierać produkty pozbawione tego składnika, np. makarony, pieczywo, czy ciastka.

Zdrowa żywność to szeroki wybór produktów dla wszystkich, którzy dbają o swoje zdrowie. Spełniają one oczekiwania nawet najbardziej wymagających i wybrednych.

Wybierając zegarek postaw na jakość

Wybierając zegarek postaw na jakość

19 stycznia 2018

Tendencja kupowania zegarków wzrasta w zawrotnym tempie z roku na rok. Aczkolwiek nie ...

Więcej
Kosiarka

Kosiarka

08 stycznia 2018

Kosiarka jest to obowiązkowy sprzęt, w sytuacji, jeśli mamy zamiar zabrać się do ...

Więcej
Doradztwo procesowe i audyty działania

Doradztwo procesowe i audyty działania

26 października 2017

Nie, nie chodzi o doradztwo w czasie procesów wytoczonych przez wściekłych klientów. ...

Więcej