Nie wiesz, co zrobić ze starymi książkami? Odwiedź nasz skup!

29 stycznia 2018
Nie wiesz, co zrobić ze starymi książkami? Odwiedź nasz skup!

Prowadzimy skup książek, oferując najlepsze ceny zarówno zakupu, jak i sprzedaży.

Jeżeli masz w domu książki, których nikt nie czyta, a tylko zbierają kurz na półkach, zrób z nich użytek: przynieś je do nas. Każda książka zostanie wyceniona, po czym chętnie odkupimy ją od Ciebie w cenie adekwatnej do wartości. Bez względu na to, czy są to pozycje stare, sprzed kilkudziesięciu lat, czy też nowsze, prosto z księgarni – przyjrzymy się każdej z nich. Nawet, jeżeli wydaje Ci się, że Twoja domowa biblioteczka nie przedstawia żadnej wartości, sprawdź to u nas. Być może w Twoich zbiorach jest prawdziwy Biały Kruk, za którego zapłacimy więcej?

Oferujemy też detaliczną sprzedaż książek używanych. W naszej ofercie znajdziecie wszystkie gatunki literackie, od kryminałów, poprzez romanse, fantastykę, literaturę faktu, czy horror. Możecie znaleźć u nas książki wybitnych, polskich pisarzy w bardzo atrakcyjnych cenach, jak i też utwory mniej znanych, ale wartościowych literatów. Dysponujemy również encyklopediami, książkami naukowymi, historycznymi, podróżniczymi i wieloma więcej. Jeżeli chcesz uzupełnić swoją kolekcję tytułem, na który nie chcesz przepłacać w drogich księgarniach, zgłoś się do naszego skupu: jeżeli tylko mamy go w naszych zbiorach, na pewno znajdziemy go dla Ciebie.

Jeśli z kolei nie jesteś ukierunkowany na zakup jakiejś konkretnej książki, i tak zapraszamy. Zorientujemy się w Twoich potrzebach i zainteresowaniach, po czym wspólnie wybierzemy coś dla Ciebie. Sami jesteśmy miłośnikami literatury, posiadamy dużą wiedzę w tym zakresie i z pewnością będziemy mogli wybrać coś, co Cię zainteresuje. Ponadto, nasze ceny są bardzo korzystne i z pewnością nie będziesz żałował nowego nabytku.

Nasze usługi świadczymy również w formie księgarni internetowej. Skontaktuj się z nami, a poinformujemy Cię o dostępności interesujących Cię tytułów, możemy również dokonać wstępnej, orientacyjnej wyceny posiadanych przez Ciebie książek. Zapraszamy!

Najlepsze ogrodzenie dla Twojej posesji

Najlepsze ogrodzenie dla Twojej posesji

25 stycznia 2018

Nabyłeś ostatnio działkę lub nieruchomość? Otworzyłeś własny biznes? Zastanawiasz się, w jaki ...

Więcej
Ekskluzywne stoły w salonach

Ekskluzywne stoły w salonach

14 grudnia 2017

Meblując nasze domy, robimy wszystko, aby poszczególne pomieszczenia wyglądały jak najlepiej ...

Więcej
Narzędzia ogrodowe

Narzędzia ogrodowe

29 grudnia 2017

Każdy, kto ma ogród, działkę lub choćby kawałek trawnika koło domu z pewnością wie, że ...

Więcej