Nie wiesz, co zrobić ze starymi książkami? Odwiedź nasz skup!

29 stycznia 2018
Nie wiesz, co zrobić ze starymi książkami? Odwiedź nasz skup!

Prowadzimy skup książek, oferując najlepsze ceny zarówno zakupu, jak i sprzedaży.

Jeżeli masz w domu książki, których nikt nie czyta, a tylko zbierają kurz na półkach, zrób z nich użytek: przynieś je do nas. Każda książka zostanie wyceniona, po czym chętnie odkupimy ją od Ciebie w cenie adekwatnej do wartości. Bez względu na to, czy są to pozycje stare, sprzed kilkudziesięciu lat, czy też nowsze, prosto z księgarni – przyjrzymy się każdej z nich. Nawet, jeżeli wydaje Ci się, że Twoja domowa biblioteczka nie przedstawia żadnej wartości, sprawdź to u nas. Być może w Twoich zbiorach jest prawdziwy Biały Kruk, za którego zapłacimy więcej?

Oferujemy też detaliczną sprzedaż książek używanych. W naszej ofercie znajdziecie wszystkie gatunki literackie, od kryminałów, poprzez romanse, fantastykę, literaturę faktu, czy horror. Możecie znaleźć u nas książki wybitnych, polskich pisarzy w bardzo atrakcyjnych cenach, jak i też utwory mniej znanych, ale wartościowych literatów. Dysponujemy również encyklopediami, książkami naukowymi, historycznymi, podróżniczymi i wieloma więcej. Jeżeli chcesz uzupełnić swoją kolekcję tytułem, na który nie chcesz przepłacać w drogich księgarniach, zgłoś się do naszego skupu: jeżeli tylko mamy go w naszych zbiorach, na pewno znajdziemy go dla Ciebie.

Jeśli z kolei nie jesteś ukierunkowany na zakup jakiejś konkretnej książki, i tak zapraszamy. Zorientujemy się w Twoich potrzebach i zainteresowaniach, po czym wspólnie wybierzemy coś dla Ciebie. Sami jesteśmy miłośnikami literatury, posiadamy dużą wiedzę w tym zakresie i z pewnością będziemy mogli wybrać coś, co Cię zainteresuje. Ponadto, nasze ceny są bardzo korzystne i z pewnością nie będziesz żałował nowego nabytku.

Nasze usługi świadczymy również w formie księgarni internetowej. Skontaktuj się z nami, a poinformujemy Cię o dostępności interesujących Cię tytułów, możemy również dokonać wstępnej, orientacyjnej wyceny posiadanych przez Ciebie książek. Zapraszamy!

Chcesz wypocząć? Jedź w góry!

Chcesz wypocząć? Jedź w góry!

25 grudnia 2017

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami. To już najwyższy czas, by zastanowić się, gdzie i jak ...

Więcej
Budowa domów w Rzeszowie

Budowa domów w Rzeszowie

30 października 2017

Rzeszów jest dużym miastem, które ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom. Chodzi ...

Więcej
Kosiarka

Kosiarka

08 stycznia 2018

Kosiarka jest to obowiązkowy sprzęt, w sytuacji, jeśli mamy zamiar zabrać się do ...

Więcej